Hakkımızda

Kıbrıs Kariyerim.com iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan bir insan kaynakları sitesidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde her zaman ilklere imza atan Kıbrıs Kariyerim.com‘un veritabanında iş arayanlar Kıbrıs kariyerim‘de oluşturdukları Cv’leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler. Bireysel kullanıcılar yada iş arayan üyeler  Kıbrıs Kariyerim.com‘a üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

 

Kıbrıs kariyerim.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir.

 

Kıbrıs kariyerim.com yüzde yüz aday gizliliği ilkesiyle kurulmuştur. Cv’sini oluşturan aday istemediği sürece kimliğini açığa çıkaracak (Ad,soyad telefon,adres vs.) bilgileri doldurmamakta serbesttir. Cv’sinde yetkinliklerini belirterek belirterek firmaların kendisine ulaşmasını hakkına sahiptir.

 

Cv’lerin firmalar tarafından incelenmesi iki şekilde sağlanmaktadır.

 

1) Üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara bireysel kullanıcılarımızın başvuru yapması ve başvuruların üye firmalarımız tarafından incelenmesi.

 

2) Üye firmalarımızın aday veritabanı içerisinde belirledikleri kriterlere arama yapmaları sonucu çıkan Cv’leri incelemeleridir.

Bireysel ve firma üyelik avantajlarını öğrenmek ve üyelik oluşturmak için tıklayınız.